Проведення Національного Благодійного онлайн форуму Intellectual Online Ironman – «Управлінські рішення в сучасних умовах»


З метою сприяння економічному розвитку підприємств та організацій України та формування ефективної моделі працевлаштування інвалідів, Громадськими організаціями Rotary Club Innovational та «Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу» ініційовано проведення Національного Благодійного онлайн форуму Intellectual Online Ironman – «Управлінські рішення в сучасних умовах».

Метою Благодійного Форуму є залучення коштів на підтримку молоді з інвалідністю, а саме створення віддалених робочих місць з подальшим навчанням та працевлаштуванням, а також покращення ставлення українських керівників до працевлаштування людей з інвалідністю.

Триватиме Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року.

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефоном: 0961365527 – Назар Мазур (менеджер проєкту) або перейти за посиланням: https://www.rotary-innovational.com/.