Проведення міжнародної агропромислової виставки «AgroExpo-2021»


З 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в місті Кропивницький Кіровоград­ської області відбудеться агропромислова Міжнародна виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “AgroExpo-2021” (далі – Виставка “AgroExpo”).

Виставка”AgroExpo” має площу 125 тис.кв.м та є найбільшою агропромис­ловою виставкою в Україні, входить у ТОП 10 найбільших аграрних виставок Європи. В її експозиціях представлені найновітніші зразки вітчизняної та зару­біжної техніки, обладнання для агропромислового комплексу, засоби захисту рослин, посівний матеріал, а також племінні породи тварин та птиці.

Головними тематичними розділами Виставки “AgroExpo” є тваринництво, рослинництво, транспорт і спецтехніка, тара і упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія і переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

У рамках Виставки експонується широка номенклатура продукції відомих світових брендів машинобудування, таких як JohnDeere, Claas, Case, NewHolland, Lemken, Fendt, Väderstad, Pöttinger, Horsch, Kuhn, JCB, Amazone, MaterMacc, Гомсельмаш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників України. На окремому полігоні загальною площею 70 тис. кв.м. проводяться демонстраційні покази сільськогосподарської техніки.

Традиційно під час Виставки”AgroExpo” проходитиме “Покровський яр­марок”, у рамках якого відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з уніка­льними експозиціями громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок-розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів з усіх куточків України.

Більш детальна інформація про Виставку”AgroExpo” розміщена на вебсай­ті: www.ukragroexpo.com.

У разі їх зацікавленості пропонуємо звертатися до організаторів: Глібка Ігоря, моб. тел. +38 (050) 344 26 44, +38 (095) 344 26 44, Бєлової Тетяни, моб. тел. +38 (050) 344 27 44, e-mail: info@ukragroexpo.com.