Проведення міжнародного форуму «Ягоди 2021 UA» – Технології, інвестиції, маркетинг


Запрошуємо 29 липня 2021 року взяти участь у Х Міжнародному форумі «Ягоди 2021 UA» – Технології, інвестиції, маркетинг за адресою (Україна, Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Форум включає чотири дискусійні панелі:

Панель I: Ягідний бізнес 2020-2022. Сприяння державних інституцій розвитку ягідної галузі: здобутки та дорожня карта.

Панель II: Дипломатична панель Перспективи формування позитивного іміджу та попиту на українську ягоду та продукти переробки в світі.

Панель III: Банківська панель Джерела фінансування та фінансові інструменти розвитку ягідної галузі. Представники банків. Представники небанківських фінансових установ. Гранти від міжнародних організацій.

Панель IV:Дискусійна панель. Хто встановлює ціну на ягоду. Співпраця українських виробників ягід з підприємствами переробки, HoReCa, Retail.

В обговоренні тем Форуму передбачається участь: провідних українських та міжнародних експертів, представників центральних органів державної влади (Мінекономіки, Мінагрополітики, Міністерство закордонних справ, Геокадастру), представників іноземних дипломатичних установ як в Україні, так і за кордоном, представників провідних банків України, представників ягідного бізнесу.

В рамках форуму пройде дегустація лохини від найкращих виробників України, під час якої буде голосування за звання «Краща лохина України 2021» ( «The best blueberry of Ukraine 2021» ) з врученням відзнаки.

Заявки приймаються до 27.07.2021. Умови участі та контакти організаторів доступні на сайті: http://www.berryforum.com.ua/

Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики