Проведення 26-ї Міжнародної туристичної виставки – UITT – «Україна – подорожі та туризм».


24-26 березня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, проспект Броварський, 15) відбудеться 26-а Міжнародна туристична виставка – UITT – «Україна – подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc. (Великобританія).

Цього року у виставці планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв близько 20 країн світу.

UITT є найбільшою туристичною подією сезону весна-літо в Україні, і є ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку в цілому, та її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

Україна багата не тільки природними ресурсами, а і неповторним місцевим колоритом, особливою атмосферою гостинності та кухнею. З метою більш масштабної та ефективної популяризації гостинної України як привабливого туристичного напрямку цього року на виставці UITT пропонується розширити експозицію України та об’єднати стенди міст і регіонів України в єдину експозицію UKRAINIAN  HOSPITALITY  DAYS (Дні гостинності України).

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефоном: (044) 496-86-45 – Стадник Наталія Михайлівна.

Запрошуємо суб’єктів господарювання у сфері індустрії гостинності взяти участь у виставці UITT.