Продовжуються засідання робочих груп з розробки Стратегії розвитку Краматорської територіальної громади

30.09.2021, 16:50, 187,

У Краматорську триває робота над розробкою Стратегії розвитку громади. Наразі сформовані п’ять тематичних груп по окремих напрямках, кожна з них проведе по три засідання.

Під час перших засідань групи зробили SWOT-аналіз (метод стратегічного планування, що дозволяє визначити сильні і слабкі сторони напрямку), а також дискутували стосовно бачення розвитку громади.

Перша група – займається визначенням стратегічних напрямків розвитку, орієнтованого на потреби громадян та підтримку талантів. Друга розглядає трансформацію економіки в динамічну систему інноваційного бізнесу та наукових досягнень. Напрямок третьої групи – цифровізована громада ефективного врядування та якісних е-сервісів.

Дві групи займаються сучасною, комфортною, доступною, безпечною та енергоефективною інфраструктурою громади (одна робоча група з критичної інфраструктури, друга – з урбаністики, тобто просторового розвитку нашої громади).

30 вересня відбулись другі засідання у робочих групах – «Визначення стратегічних напрямків розвитку, орієнтованого на потреби громадян та підтримку талантів» та «Трансформація економіки в динамічну систему інноваційного бізнесу й наукових досягнень» під головуванням заступника міського голови Краматорська Тетяни Савченко.

Учасники працювали над ідентифікацією та аналізом проблем по кожній із визначених стратегічних цілей, а також напрацювали пропозиції щодо оперативних цілей по стратегічним напрямам.

Нагадаємо, Стратегія розвитку Краматорської міської територіальної громади буде охоплювати термін до 2027 року та визначить основні цілі розвитку громади, головні пріоритети у соціальній та економічних сферах з урахуванням інтересів старостинських округів. Стратегія створюється спільно з проєктом USAID  «Економічна підтримка Східної України» та DG-East «Демократичне врядування у Східній Україні».