Продовжується спорудження спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Парковій

04.09.2020, 13:51, 75,

Роботи тривають згідно графіка. Представники підрядної організації безпосередньо на місці робіт відзвітували про ступінь готовності майбутнього спортивно комплексу.

Участь у нараді взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, міський голова Краматорська Андрій Панков разом із заступниками, начальниками управлінь та відділів Краматорської міської ради.

На сьогоднішній день вже встановлено тренажерний комплекс, для занять воркаутом, завершуються роботи з облаштування основ бігової доріжки та футбольного поля розміром 105х68 метрів, а з понеділка підрядники почнуть укладати на них спеціальне покриття. На поле для занять пляжним волейболом незабаром завозитимуть річковий пісок, облаштовується основа тенісного корту, а на трибунах для вболівальників вже закріплюють пластикові сидіння. Їх загальна місткість – 480 місць. Зведено каркаси тренерських, роздягалень та душових приміщень. Зі сторони вулиці Паркової до нового стадіону вестиме асфальтована дорога, а біля воріт буде облаштовано парковку для автомобілів. Встановлено опори зовнішнього освітлення, триває монтаж прожекторів для освітлення стадіону. Також проектом передбачено будівництво спеціальної ями для стрибків у довжину. Завершується будівництво вхідної групи з елементами доступності зі сторони парку Ювілейного.

Нагадаємо, спорудження цього об’єкту триває в рамках програми «Велике Будівництво» – національного проєкту, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Він спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та такими соціально важливими об’єктами, як школи, дитячі садки та спортивні об’єкти.