«Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорську на 2020-2022 роки»

11.12.2019, 10:14, 216,

21 .11.19    Інформаційне повідомленняпро проведення електронних консультацій з громадськістю

1. Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю:

Відділ транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради.

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проект рішення виконкому міської ради «Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорську на 2020-2022 роки»».

3. Дія прийнятого рішення поширюватиметься на усіх водіїв та пішоходів – учасників дорожнього руху у місті.

4. Наслідком прийняття рішення виконкому «Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорську на 2020-2022 роки»» повинно стати:

  • підвищення рівня безпеки дорожнього руху в місті, скорочення кількості дорожньо-транспортних пригод;
  • підвищення рівня інформування учасників дорожнього руху;
  • оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту м. Краматорськ;
  • підвищення якості надання транспортних послуг та рівня комфорту пасажирських перевезень;
  • автоматизація механізму збору оплати за проїзд та зменшення впливу людського фактору.

5. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (www.krm.gov.ua).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 05.12.2019 року.

6. Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування : transenergo@krm.gov.ua.

7. Адреса для письмових пропозицій: 84313, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 23.

8. Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

9. Контактна особа: завідувач сектору транспорту відділу транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради Сарнацький Владислав Валерійович (тел. 5-34-78).

10. Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.

Для надання пропозицій (зауважень) заповніть, будь ласка, електрону форму:


ЗВІТ

про проведення електронних консультацій з громадськістю по проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорськ на 2020-2022 роки»

про проведення електронних консультацій з громадськістю по проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорськ на 2020-2022 роки»

1. Дата та місце проведення консультації

З 21.11.2019 р. по 05.12.2019 р. проводилися електронні консультації з громадськістю по проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорськ на 2020-2022 роки».

2. Виконавчий орган влади, який проводив консультації

Відділ транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради.

3. Зміст рішення що виносилося на консультації

Проект рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорськ на 2020-2022 роки».

4. Інформація про осіб, що взяли участь в проведенні електронних консультацій

Пропозиції не надходили.

5. Інформація про пропозиції які надійшли за період проведення консультацій

Відсутня.

6. Результати обговорення

Винести проект рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорськ на 2020-2022 роки» на розгляд на засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування.