Про розробку проєкту програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік


Шановні краматорці!

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України» Краматорською міською радою та її виконавчими органами розпочата розробка проєкту програми економічного і соціального розвитку нашого міста на 2021 рік (далі – Програма).

Програма економічного і соціального розвитку міста Краматорська –  документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку міста на наступний рік, формуючий систему заходів, спрямованих на досягнення поставлених цілей та вирішення міських проблем, розв’язання яких потребує координації спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості.

Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, місцевого бюджету, інвесторів, а також коштів бюджетів вищого рівня.

Просимо громадськість долучитися до розробки проєкту Програми!

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації Програми до кінця вересня поточного року до відділу економіки Краматорської міської ради:

  • в паперовому вигляді за адресою: 84313, м.Краматорськ, пл. Миру, 2, відділ економіки,
  • в електронному вигляді на адресу: ekoot_krm@ukr.net.

Відділ економіки