Про проведення виставкового заходу “Схід-Експо 2020”


До уваги представників бізнесу!

Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує, що 16-17 вересня 2020 року у м. Київ (конгрес-центр «Український дім», вул. Хрещатик,2) відбудеться бізнес-виставка «Схід-Експо 2020».

          До участі у заході запрошуються мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

          Центральною подією «Схід-Експо 2020» стане виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднання з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин.

          «Схід-Експо 2020» проводитиметься задля розширення ринків збуту, встановлення нових ділових зв’язків та отримання конкурентних переваг учасниками події. Усі зацікавлені сторони зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень. Понад 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, ІТ розробки, 3D-принтери тощо.

          У межах «Схід-Експо 2020» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян та гостей міста. Передбачена й онлайн трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

          Участь у «Схід-Експо 2020» для підприємців є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації В2В-перемовин, створення каталогу учасників та промо-кампанії заходу –  реклами в потягах Інтерсіті+, соціальних мережах, білбордах та у торгово-розважальних центрах.

           Можливі формати участі у заході:

           1. Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у В2В-перемовинах;

           2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у В2В-перемовинах;

           3. Підприємство лише бере участь у В2В-перемовинах;

           4. Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки.

           З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19 під час проведення виставки, в тому числі: безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам; наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів; забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 кв.м  приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри; дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки. У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

           Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2020» проводиться до 20.08.2020 року за посиланням:   https://bit.ly/3fptVNI.

           Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн:  https://bit.ly/2Z13Euj.