Про проведення Національної практичної конференції «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого розвитку економіки України»


Portrait of successful business team posing in office

До уваги представників бізнесу!

Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

           Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації  та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області ініціювала проведення Національної практичної конференції «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого  розвитку економіки України», яка проводиться в  рамках  реалізації  заходів  Регіональної  програми  розвитку  малого та середнього  підприємництва  в  Донецькій  області  на  2019-2020    роки.

           Основною метою проведення Конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Планується розгляд та обговорення наступних питань:

–  аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

– визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

–  надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

–  презентація ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успіху діючих підприємців.

            Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

            До участі у Конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

       Початок роботи Конференції – 3 грудня 2020 року о 10-00. Зважаючи на карантинні обмеження, місце проведення: online-платформа ZOOM (інформацію до входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).

    У випадку зацікавленості щодо участі, просимо проінформувати організаторів не пізніше    ніж    27   листопада   2020   року   за   телефоном:    моб.    (050)347-85-73;    еmail:

 oleg.bedzay@donetskcci.com;  oleg.bedzay@gmail.com  (контактна особа – Бедзай Олег Миколайович).  Обов’язкова реєстрація за посиланням:   https://bit.ly/3lngVLq