Про можливості звернення за призначенням деяких державних допомог у електронній формі


Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради інформує.

      Відділ соціальних допомог і компенсацій, до функцій якого належить забезпечення надання житлових субсидій у грошовій формі та усіх видів державних допомог, забезпечує надання консультацій за телефоном «гарячої лінії»:

      (06264) 3 12 60, 095 5979 103.

      Одержувачі допомоги мають можливість по телефону зареєструватися на прийом на зручний час та одержати консультацію з питання виплати державних допомог та житлової субсидії.

      Згідно чинного законодавства доступне звернення за призначенням деяких видів державних допомог шляхом подання заяви в електронній формі з використанням засобів телекомунікаційних систем, через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з накладенням кваліфікованого електронного підпису, створеного шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта. Отримати кваліфікований електронний підпис можна скориставшись онлайн послугами відповідних установ (зокрема, банківських установ тощо).

      Для звернення в електронній формі доступні наступні види соціальних виплат:

-житлова субсидія;

-допомоги при народженні дитини;

-допомога батькам за програмою «муніципальна няня».

      Крім цього, заява та декларація для призначення житлової субсидії можуть бути надіслані структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання заявника (орендарі, внутрішньо переміщені особи – за фактичним місцем проживання) поштою.

      На жаль, інші види державної допомоги призначаються за особистим зверненням представника сім’ї з відповідною заявою та декларацією про доходи та майновий стан членів сім’ї.

      В єдиній приймальні сектору прийому громадян встановлена скринька для звернень громадян. Скринька систематично перевіряється та на залишені звернення по телефону чи на адресу електронної пошти заявникам надаються відповіді.

      Просимо також спрямовувати Ваші питання на електронну адресу управління:

      utszn1426@krm.gov.ua