Про автоматичний перерахунок пенсії з 1 березня 2021 року


Управлінням Пенсійного фонду України у м. Краматорську на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2021 №127 «Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році» проведено перерахунок пенсій із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії в розмірі 1,11.

При проведенні перерахунку з 1 березня 2021 року показник середньої заробітної плати в Україні, що використовується для обчислення пенсії збільшився з 4888,83 грн. до 5426,60 грн.

У випадку, якщо розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії , не досягає 100 гривень, встановлюється доплата в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.

Крім того до рівня 2200 грн. підвищується мінімальна пенсія виплата особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років – для жінок, 35 років – для чоловіків).

Звертаємо увагу! Якщо розмір пенсії, обчислений відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», буде більшим від розміру пенсії, обчисленого відповідно до спеціальних Законів, проводиться автоматичне переведення на пенсію на умовах, передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», за матеріалами пенсійних справ, про що органи Пенсійного фонду України інформують зазначених осіб шляхом надсилання листа або смс-повідомлення на номер мобільного телефону операторів мобільного зв’язку України.

Перерахунок пенсій проводиться автоматично без необхідності звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України.

Виплату перерахованих пенсій буде забезпечено у березні 2021 року у визначену дату виплати для кожної особи.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області