Прес-реліз: Національна онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес


 Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

       Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України (далі – Мінцифра) від 10.06.2020 № 1/06-6-2507 розпочато реалізацію національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес.

       Національний проєкт з розвитку підприємництва Дія.Бізнес має онлайн- та офлайн- складові.

       Онлайн-складова – це Національна онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua), яка була запущена 28.02.2020.

       Офлайн-складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки підприємців. У Харкові було відкрито перший центр підтримки підприємців Дія.Бізнес (https://bit.ly/37eGeBj).

       На сьогодні, Мінцифра за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» оцифрує усі обєкти інфраструктури підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання в Україні та розробить інтерактивну мапу для потенційних та діючих підприємств сіл, міст (в тому числі, об’єднаних територіальних громад) та регіонів на веб-сайті Дія.Бізнес.

       На мапі кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні.

       Головна мета проєкту: консолідувати на одному веб-сайті Дія.Бізнес всю інформацію про існуючі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, які можуть надати підтримку потенційним та діючим підприємцям на локальному рівні.

       Мінцифра розпочала збір інформації про такі об’єкти для наповнення інтерактивної мапи.

       Для пришвидшення збору інформації та залучення більшої кількості зацікавлених організацій пропонується опитувальник для організацій та бізнес-об’єднань, що підтримують бізнес.

       Опитувальник доступний за посиланням: https://forms.gle/kVnPE2XA4yXnLAcY7.

       Після заповнення зазначеного опитувальника, Мінцифра розгляне анкети і включить такі організації у разі відповідності на інтерактивну мапу.