Прес-анонс: Форум підтримки ветеранського підприємництва


           27 квітня 2021 року о 12:00 в «Освіторія Хаб» (м. Київ) відбудеться Форум підтримки ветеранського бізнесу, де йтиметься про механізми підтримки бізнес ініціатив ветеранів війни, які будуть впроваджені задля реінтеграції захисників у цивільне життя.

          Дослідження потреб ветеранів у сприянні підприємницькій діяльності, яке проводила ГО “Повернись живим” показало, що станом на 2021 рік цілеспрямованої, системної та комплексної підтримки ветеранського підприємництва в Україні не існує, як не існує у юридичній площині і самого поняття «ветеранське підприємництво». Це означає, що ветерани можуть користуватися правом участі у наявних програмах зі сприяння розвитку підприємницької діяльності на загальних умовах.

          Глибинні інтерв’ю дозволили виявити основні потреби респондентів у сприянні ветеранському малому та середньому бізнесу та зрозуміти нагальність дискусії з представниками влади та бізнес-середовищ.

          Під час заходу за участі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної, представників депутатських фракцій, бізнес-платформ (Київська школа економіки, МІМ, CEO Club й ін.), директора Фонду «Повернись живим» Тараса Чмута та власне самих ветеранів вперше буде обговорено Державну стратегію підтримки ветеранського бізнесу, презентовано Асоціацію ветеранського бізнесу і всеукраїнську менторську платформу підтримки підприємництва захисників. 

Організатор: Громадська організація “Повернись живим” 

Інфопартнери: UA:Суспільне мовлення, Лівий берег

Програма заходу – forum.savelife.in.ua

Промо-ролик ТУТ.

Акредитація для ЗМІ ТУТ.

Журналісти можуть відвідати Форум за адресою: м. Київ,  вул. Московська, 2, «Освіторія Хаб» у захисних масках або онлайн (пряма трансляція на lb.ua та facebook.com/backandalive).

За детальною інформацією: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.