Представники Європейського інвестиційного банку та міський голова Краматорська відвідали ліцей № 4

16.11.2021, 14:09, 283,

Капітальний ремонт будівлі загальноосвітньої школи № 4 відбувся в рамках “Надзвичайної кредитної програми для відновлення України” Європейського інвестиційного банку. 

У офіційному візиті взяли участь: старший спеціаліст сектору Європейського Інвестиційного Банку Рой Дрейкотт, заступник директора Департаменту впровадження пріоритетних проєктів  регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України Леся Діденко та міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Почесні гості оглянули приміщення школи після ремонту: їдальню, спортивний зал та класні кімнати. 

«Радий вітати всіх присутніх в оновленому ліцеї № 4 «Успіх». Діти, якість їх освіти, гідні умови навчання – один із пріоритетів місцевої влади.

Хочу подякувати нашим партнерам і друзям Міністерству з розвитку громад та територій України, Європейському інвестиційному банку, представникам програми ПРООН, які разом з нами реалізували проєкт капітального ремонту будівлі ліцею. Окрема подяка Донецькій обласній адміністрації та народному депутату України Максиму Єфімову.

Дякую також за терпіння та розуміння адміністрації і колективу закладу, учням, їх батькам, які погодилися на тимчасові незручності, пов’язані з ремонтними роботами.

Тепер ми маємо сучасний, красивий, комфортний ліцей, у якому діти з радістю будуть здобувати знання та показуватимуть нам високі результати навчання», -звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.