Працюємо на фінансову стабільність


Одним з основних завдань управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області (далі – управління) – є забезпечення повноти своєчасності виплати пенсій.

      В управлінні на постійному контролі знаходиться питання розрахунків платників за своїми зобов’язаннями перед бюджетом Пенсійного фонду України.

      Станом на 01 травня 2020 року заборгованість по платежах до Пенсійного фонду становить 24,2 млн.грн.

      Управління звертається до керівників підприємств та установ міста, які мають заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. На теперішній час 37 суб’єктами господарювання не відшкодовані видатки Пенсійного фонду на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених за Списком 1 та 2, у сумі 20,3 млн.грн., що складає 91,7 % від усієї заборгованості по платежах, що адмініструє Фонд.

      Заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у розмірі 9889,1 тис.грн. обліковується по 9 підприємствам, які перереєструвались, але фактично не перемістились до м. Краматорська з непідконтрольної території.

      Пенсії виплачуються щомісячно та в повному обсязі, у тому числі пенсіонерам, яким призначені пенсії на пільгових умовах та які повинні відшкодовуватися підприємствами, на яких пенсіонер набув пільговий стаж.

      Управління звертається до керівників підприємств – боржників з проханням сплатити заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, розрахуватися з Пенсійним фондом України.

      До відома: протягом 2020 року управлінням виплачено пенсій, призначених за Списком 1 та 2, на загальну суму 40,7 млн. грн. по 2834 пенсіонерам.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області