Працюємо для розвитку міста!


9 грудня у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулось чергове засідання Ради роботодавців, яка створена при Краматорському міському центрі зайнятості. Запрошеними гостями заходу був Едуард Гончаров, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області та представники професійно-технічних закладів освіти.

На початку заходу Артем Сорочинський, директор ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», запросив усіх присутніх здійснити подорож гостьовим маршрутом по майстерням та аудиторіям закладу. Учасники мали змогу на власні очі побачити навчальні потужності закладу та оцінити професійний рівень майбутніх випускників.

Після вражаючої екскурсії всі присутні зібралися в конференц-залі закладу для обговорення поточних питань. Одним з головних питань, яке було на розгляді – це внесення пропозицій в стратегію розвитку міста 2021-2027 року. Едуард Гончаров ознайомив присутніх з методичними рекомендаціями професійно-технічної освіти. Спілкування між учасниками було жвавим та змістовним.

Наприкінці заходу Ольга Цюх, голова Ради, узагальнила всі обговорені пропозиції від роботодавців та представників професійно-технічних закладів освіти та запропонувала план дій надалі.