Працівники закладів культури міста отримали премії

09.11.2020, 13:35, 111,

Щороку 9 листопада Україна відзначає Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народної творчості. Саме працівники культури і аматори народного мистецтва  вірним служінням мистецтву наповнюють незабутніми враженнями кожен день нашого життя.

Дякуючи щоденній праці керівників колективів, клубних працівників, викладачів мистецьких шкіл, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. З нагоди свята премію у розмірі 5000 гривень отримали 16 працівників закладів культури нашого міста.

Довідка

З метою підтримки, заохочення та стимулювання наставників: викладачів, керівників творчих колективів міста, які своєю майстерністю, досвідом та рівнем підготовки вихованців, які показали високі досягнення на Міжнародних, Всеукраїнських, обласних фестивалях, конкурсах,  довели, що гідні нагороди, за ініціативою міського голови у 2016 році встановлено щорічну разову премію Краматорського міського голови у сфері культури і мистецтва “За вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва міста Краматорськ”