Працівники освіти отримають перепустки для проїзду у громадському транспорті

21.08.2020, 09:09, 141,

Під час чергового засідання краматорського Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було прийняте рішення про оформлення працівникам освіти спеціальних перепусток на проїзд у громадському транспорті. Також з 1 вересеня буде  забезпечено  безперешкодний доступ до транспортних засобів, які надають послуги з пасажирських перевезень міськими маршрутами загального користування учням, які навчаються у міських закладах загальної, середньої та вищої освіти без «спеціальних квитків» з дотриманням постанови МОЗ України від 21.05.2020 р. № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної  хвороби (COVID – 19).

У місті продовжують роботу мобільні групи, що здійснюють моніторингові обстеження щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках та інших об’єктах торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування. Всього перевірено 268 об’єктів, зокрема закладів громадського харчування – 50, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 114 і непродовольчими – 92. Найбільшою кількістю перевірок охоплені ринки міста – 137 перевірок, або 34% від всіх обстежень, по виявленим фактам невідповідностей надано 237 пропозицій, укладено 7 протоколів та 7 приписів. Основна маса зауважень пов’язана з відсутністю засобів індивідуального захисту, недотриманням встановленої кількості відвідувачів, недотриманням соціальної дистанції, відсутністю місць збору використаних масок.

Зараз на території Донецької області продовжують застосовуватися протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.