Повідомлення про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  змін до Програми економічного і соціального розвитку  Краматорської міської територіальної громади на 2024 рік


Повна назва документа державного планування: «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2024 рік, затвердженої розпорядженням начальника Краматорської міської військової адміністрації від 25.12.2023  № 1128-р» (далі – Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Краматорська міська військова адміністрація Краматорського району Донецької області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки змін до Програми розпочато з дня її оприлюднення на веб-сайті Краматорської міської ради та триватиме 10 днів з дня її оприлюднення.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки змін до Програми.

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки змін до Програми подаються до: виконавчого комітету Краматорської міської ради за адресою:

пл. Миру, 2, м. Краматорськ, Донецька область, 84313,

aбо на електронну адресу: ekoot_krm@ukr.net.

Відповідальна особа: начальник відділу стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку виконавчого комітету Краматорської міської ради – Рубайло Ярослава Сергіївна.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.