Повідомлення про реорганізацію управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області


Управління Пенсійного фонду України у м.Краматорську Донецької області (код ЄДРПОУ 23346787) повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 925 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» та на підставі наказу Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області від 06 листопада 2020 року № 1663 «Про заходи у зв’язку з реорганізацією територіальних органів Фонду області» прийнято рішення про початок реорганізації управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області (код ЄДРПОУ 23346787, юридична адреса: вул. Поштова, 5, м. Краматорськ, Донецька область, 84302) шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Головою комісії з припинення управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області призначено в. о. начальника управління Макаренко Ларису Вячеславівну.

Письмові вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дати опублікування повідомлення за адресою: вул. Поштова, 5, м. Краматорськ, Донецька область, 84302.