Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу (далі – АРВ).

Відділом комунального господарства управління житлово-комунального господарства розроблено даний проєкт рішення з метою приведення нормативного акту у відповідність до вимог законодавства України та врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів і створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території міста Краматорська.

Підставою для розробки проєкту є Закон України «Про благоустрій населених пунктів» та Типові правила благоустрою територій населених пунктів, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310.

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акту встановлює чіткі вимоги до організації роботи підприємств, організацій, установ, приватних підприємців, мешканців міста при виконанні робіт та заходів з благоустрою міста, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності середовища, захист довкілля, покращення санітарного стану міста, збереження об’єктів та елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень, їх раціонального використання, належне утримання та охорона.

Ознайомитись з проєктом регуляторного акта та АРВ можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: www.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» 25.08.2021 р.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі з 25.08.2021 по 25.09.2021 р. за адресою: бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313, або на електронну адресу: ugkh_21@krm.gov.ua .

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надаються за телефоном: 099-496-15-61 (відділ комунального господарство УЖКГ).

Відповідальна особа – управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Літвіненко А.П.

Публічне громадське обговорення проєкту рішення міської ради відбудеться 29.09.2019 р. о 14-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради за адресою:            пл. Миру, 2.

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у строки та спосіб визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики».

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: