Повідомлення про проведення консультацій з громадськістю щодо проєкту регуляторного акту – проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу міським електричним транспортом (тролейбусами)» та аналізу його регуляторного впливу


Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради повідомляє про проведення консультацій з громадськістю проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу міським електричним транспортом (тролейбусами)» та аналізу його регуляторного впливу (далі – АРВ).

Сектором транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства розроблено даний проєкт рішення з метою приведення у відповідність розміру тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських тролейбусних маршрутах економічно обґрунтованим витратам.

Підставою для розробки проєктів є Закони України ««Про міський електричний транспорт», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанова Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 №1735 « Про затвердження Правил надання  послуг  міським електричним транспортом», наказ Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013 №940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту», лист Державної регуляторної служби України від 22.12.2021 № 8792/0/20-21.

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акту дозволить привести у відповідність розміри тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських тролейбусних маршрутах економічно обґрунтованим витратам, а також покращити якість надання послуг населенню.

Ознайомитись з проєктом регуляторного акту та АРВ до нього можливо на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: https://.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» від 01.02.2022 р. за посиланням: https://krm.gov.ua/regulyatorna-polityka/obgovorennya-ra/.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі з 03.02.2022 по 04.03.2022 до 17:00 год. за адресою: бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313, або на електронну адресу: ugkh_21@krm.gov.ua .

Консультації надаються за телефоном: (06264) 5 34 78) (сектор транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства).

Відповідальна особа – управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Літвіненко Андрій Петрович.

Публічне громадське обговорення у форматі громадських слухань проєкту рішення виконавчого комітету міської ради відбудеться 09.03.2022 р. о 15-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради за адресою: (пл. Миру, 2, 4-й поверх, зал засідань).

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Результати публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у строки та спосіб визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики».

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: