Повідомлення про проведення електронної консультації з громадськістю проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження цільової комплексної програми «Програма розвитку освіти на території м. Краматорськ. 2021-2024 роки»


Управління освіти Краматорської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження цільової комплексної програми «Програма розвитку освіти на території м. Краматорськ. 2021-2024 роки» (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проєктом рішення можна на головній сторінці офіційного веб-сайту Краматорської міської ради в підрозділі «Проєкти МР» від 23.12.2020.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді до 06.01.2021:

– електронною поштою за адресою: goroo@krm.gov.ua

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає в.о. начальника управління освіти – Дрига Олена Олександрівна (тел. 7-20-00; e-mail: uodriga@gmail.com). Інформацію про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Відкритість», підрозділі «Громадські слухання та обговорення» 11.01.2021.

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: