Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування


Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку м. Краматорськ на 2021 рік (далі – Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Краматорська міська рада Донецької області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми розпочато з дня її оприлюднення, а саме 9 грудня 2020 року на сайті Краматорської міської ради та триватиме до 24 грудня 2020 року включно.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування.

Ознайомитися з проєктом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 84313, м. Краматорськ, пл.Миру, 2, каб. 412., або на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради krm.gov.ua в розділі «Документи», підрозділ «Проєкти рішень» від 07.11.2019. 

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми  подаються до: Виконавчого комітету Краматорської міської ради Донецької області за адресою: каб. 412, пл.Миру, 2, м. Краматорськ, Донецька область, 84313, aбо на електронну адресу: ekoot_krm@ukr.net, або за тел. 06264-485670.

Відповідальна особа: начальник відділу економіки Рубайло Ярослава Сергіївна (тел. 48-56-70).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до                          24 грудня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку,                             не розглядаються.