Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування місцевого рівня «Стратегія розвитку Краматорської територіальної громади до 2027 року»


На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, виконавчий комітет Краматорської міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування місцевого рівня «Стратегія розвитку Краматорської територіальної громади до 2027 року».

       З текстом Заяви можна ознайомитися щоденно (понеділок – п’ятниця з 08:00 до 17:00 (перерва з 12.00 до 13.00) у відділі стратегічного планування, територіального розвитку та управління проєктами Краматорської міської ради за адресою: пл. Миру, 2, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313, а також на офіційному сайті Краматорської міської ради у розділі «Місто» – «Стратегія розвитку» за посиланням: https://krm.gov.ua/strategiya-rozvytku-m-kramatorska-do-2027r/.

       Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 12.01.2022 включно:

– на поштову  адресу: 84313, Донецька обл., м. Краматорськ, пл. Миру, 2.

– на електронну адресу: ekoot_krm@ukr.net

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.