Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 №1160-IV з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проєкт регуляторного акта – проєкт рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник: відділ комунального господарства управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.

            Мета проєкту рішення: врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населених пунктів і створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території міста Краматорська.

            Підставою для розробки проєкту є Закон України «Про благоустрій населених пунктів» та Типові правила благоустрою територій населених пунктів, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310.

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акту встановлює чіткі вимоги до організації роботи підприємств, організацій, установ, приватних підприємців, мешканців міста при виконанні робіт та заходів з благоустрою міста, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності середовища, захист довкілля, покращення санітарного стану міста, збереження об’єктів та елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень, їх раціонального використання, належне утримання та охорона.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі або на електронну адресу: ugkh_21@krm.gov.ua, протягом 1 місяця з дати розміщення проєкту даного рішення та АРВ на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради.

Консультації надаються за телефоном: 099-49615-61 (відділ комунального господарства УЖК)