Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проєкт регуляторного акта – проєкт рішення Краматорської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Краматорської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

            Розробник: відділ доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління  Краматорської міської ради.

Мета проєкту рішення: приведення нормативного акту у відповідність до законодавства України та зміна  ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб, які є власниками житлової нерухомості та збільшення надхожень до бюджету Краматорської територіальної громади.

Підставою для розробки проєкту є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 710-р  «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області», ст. 266 Податкового кодексу України.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради:  www.krm.gov.ua на тематичній сторінці «Обговорення регуляторних актів» модуля «Регуляторна політика» розділу «Економіка».

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі або на електронну адресу : fin@krm.gov.ua, протягом одного місяця з дати розміщення проєкту даного рішення та АРВ на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради за адресою: за адресою пл.Мира, 2, м.Краматорськ, 84313.

Консультації  надаються за телефоном: (06264) 50452.

Відділ доходів та фінансів виробничої   сфери фінансового управління  Краматорської міської ради