Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування


Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Краматорська міська рада оприлюднює документ державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку до проєкту:

«Детальний план території обмеженої вулицями Олекси Тихого, Дружби, бульваром Машинобудівників та проспектом Миру в м. Краматорськ»

– проєктним рішенням пропонується розміщення мікрорайону на земельній ділянці загальною площею 36,23 га.

Відповідно до ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926, Краматорська міська рада повідомляє, що 20 січня 2022 року о 10.00 год. в приміщенні виконкому Краматорської міської ради за адресою: м. Краматорськ, пл. Миру, 2 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів по обговоренню проєкту містобудівної документації.

Замовник: Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Краматорська міська рада.

Розробник: ТОВ «Проектне бюро «Базис».

Підстава розроблення: Рішення сесії Краматорської міської ради від 27.10.2021 №18/VIII-984 «Про надання дозволу на розробку Детального плану території обмеженої вулицями Олекси Тихого, Дружби, бульваром Машинобудівників та проспектом Миру в м. Краматорськ».

Головна мета детального плану території: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території міста Краматорськ під розміщення спортивного комплексу; виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки; визначення містобудівних умов та обмежень за відсутності плану зонування; обґрунтування потреб формування нової земельної ділянки та визначення її цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання; інших об’єктів, що підлягають охороні відповідно до законодавства; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: створення інженерної інфраструктури; організації транспортного і пішохідного руху, охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення; використання підземного простору тощо.

Процедура громадського обговорення з питання розгляду документу державного планування буде здійснена з 15 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року, відповідно до ст. 21 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

З містобудівною документацією детального плану території можна ознайомитися в Управлінні містобудування та архітектури Краматорської міської ради за адресою: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Бєляєва, буд. 113, тел.: (0626)42 00 48 та на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у розділі Архітектурна та містобудівна документація – https://krm.gov.ua/rozrobka-detalnyh-planiv/.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом, юридичними особами – із зазначенням найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції та зауваження подаються до Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради

Код ЄДРПОУ: 04052809 

тел.: +380 (626) 42 00 48, e-mail: kramarchitec@krm.gov.ua

Адреса: 84320, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Бєляєва, 113

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 24.01.2022 року.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій: начальник управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради, головний архітектор Соболєв Костянтин Олександрович.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документу  державного планування відсутня.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ