Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Краматорської міської ради «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Краматорська у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок» та аналізу регуляторного впливу (АРВ) цього рішення


Відділ комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Краматорська у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: Затвердження розмірів орендної плати у відсотках від нормативно-грошової оцінки за земельні ділянки комунальної власності  на території міста Краматорська.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: відділ комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради – бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313.

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект рішення Краматорської міської ради «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Краматорська у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок» та  аналіз регуляторного впливу (АРВ)</a> цього рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради www.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді до 17-00 15.04.2020 року за адресою розробника: бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313 або в електронному вигляді на e-mail: vkrsk@krm.gov.ua. Контактний телефон +380 (626 48 55 66).</p>

Відділ комунальних ресурсів та  самоврядного контролю

Краматорської міської ради