Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу міським електричним транспортом (тролей6усамм)» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.200З №1160-IV з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проект регуляторного акта — проект рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу міським електричним транспортом (тролейбусами)» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник: управління житлово-комунального господарства Краматорської міської

ради.

Мета проєкту рішення: приведення у відповідність розміру тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу міським електричним транспортом (тролейбусами) до економічно обґрунтованих витрат.

Підставою для розробки проекту е ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Запропонований для розгляду проект регуляторного акта встановлює тарифи на послуги з перевезення пасажирів та багажу міським електричним транспортом (тролейбусами).

Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: https://krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Консультації надаються за телефоном сектору транспорту та зв’язку УЖКГ Краматорської міської ради : (06264) 5 34 78.