Постанова №1100 Кабінету міністрів України говорить про безальтернативне введення карантину «вихідного дня» на всій території нашої держави

13.11.2020, 18:58, 271,

Про це повідомив міський голова Краматорська Андрій Панков.

” Завтра по всій Україні мають право відчиняти свої двері тільки підприємства критичної інфраструктури, медичні заклади, аптеки та ветеринарні установи, продуктові магазини (ті, де не менше ніж 60% площі відведено саме під торгівлю продуктами харчування), автозаправні комплекси (без зон харчування) та автомайстерні. За виконанням постанови слідкуватимуть Національна поліція та Держпродспоживслужба. Вони мають усю повноту влади аби застосовувати по відношенню до порушників відповідні штрафні санкції. Шановні підприємці, виступаючи перед вами на мітингу я казав, що такий варіант можливий.

Дорогі друзі, я чудово розумію ваше обурення такими рішеннями уряду, але при цьому прошу і вас зрозуміти – вони засновані не на домислах, а на тій сумній статистиці, яку ми спостерігаємо щодня. А вона демонструє – пандемія коронавірусу в Україні й світі набирає обертів. Вжиті заходи – рекомендації спеціалістів, медиків, що можуть зіграти важливу роль у розірванні ланцюгів передачі хвороби. Я перебуваю в постійному діалозі з обласною владою, особисто з головою ОДА Павлом Кириленком. Як тільки матимемо позитивну динаміку – у максимально короткі терміни прийматимемо відповідні послаблення. Лист із проханням про індивідуальне прийняття рішень, щодо послаблення карантинних обмежень, враховуючи особливий статус Донецької області та Краматорська (у нашому місті понад 48 тисяч переселенців, переважна частина яких працює у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення), я направив до Кабінету міністрів сьогодні зранку. І не я один, так само вчинили мери багатьох міст України, чекатимемо на їх розгляд.

Але, будьте уважні – це не скасовує введення у дію постанови №1100. Карантин вихідного дня Кабінетом міністрів введено на всій території України! Сьогодні у справі боротьби з COVID19 спільна відповідальність відіграє дуже, дуже важливу роль.Я ж і надалі буду боротись за право малого і середнього бізнесу працювати із дотриманням жорстких протиепідемічних вимог і оперативно вас про це інформуватиму”.