Поліцейські знайшли та притягують до відповідальності підлітка, який розмальовував фасади будівель у Краматорську

12.08.2021, 15:08, 2469,

15 – річний хлопець протягом тривалого часу розмальовував стіни будинків та парканів фарбою з аерозольних балончиків і хизувався цим в соцмережі. Наразі неповнолітній порушник притягується до адміністративної відповідальності.

У Краматорську останнім часом фіксувалися непоодинокі випадки розмальовування стін будинків, парканів на центральних та віддалених вулицях міста. Крім того, що це псує загальний вигляд міста, це є грубим порушення адміністративного законодавства, а саме ст. 173 «Дрібне хуліганство».

Керівництво виконкому Краматорської міської ради звернулося до поліцейських з проханням приділити цим порушенням особливу увагу, оскільки такі написи відразу псують будь-який ремонт, та зводять нанівець працю багатьох людей.  

Як повідомляє Краматорське районне управління поліції, під час відпрацювання як на вулицях міста, так і через мережу інтернет, де так звані «графітники» розміщують фото своїх малюнків, оперативники встановили підлітка 2006 року народження, який і займався  розмальовуванням будівель.

Наразі хлопець притягується до відповідальності. Адміністративні матеріали будуть спрямовані до суду.

Довідка. Дрібне хуліганство тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.