Подавайте заяву про допомогу за пошкоджене житло на порталі Дія


Шановні мешканці, раді повідомити Вам добру новину!

Піклуємося про кожного — створюємо можливості, щоб усі українці могли скористатися програмою. Подавайте заяву про отримання виплат за пошкоджене житло в зручний вам спосіб:
• Онлайн зі смартфона в застосунку або з комп’ютера на порталі Дія
• Офлайн через ЦНАП або нотаріусів.

Як скористатися послугою на порталі?

Авторизуйтеся на порталі Дія – Послуги — розділ Земля, будівництво, нерухомість – Натисніть на послугу Компенсація за пошкоджене майно – Почати – Заповніть усі необхідні дані – Перевірте та підпишіть заяву файловим ключем, якщо в заяві є співвласники, то вони також мають підписати заяву КЕПом – Відправити.

А ще подати заяву про отримання допомоги можна через будь-який ЦНАП на підконтрольній території України. А не лише той, який розташований у громаді, де розміщене пошкоджене житло.
Ви маєте змогу подати заяву на компенсацію за пошкоджене майно у єВідновлення через адміністраторів ЦНАПу.

Ця можливість дозволяє подати заявки громадянам, які не змогли скористатись за- стосунком ДІЯ і не мають такої технічної можливості.

Наголошуємо, що для подачі заяви на компенсацію пошкодженого майна обов’язковою умовою є зареєстроване право власності в Державному реєстрі речових прав.

Компенсацію за зруйноване майно за програмою єВідновлення тепер можуть отримати й співвласники знищених домівок. Для цього необхідно подати в Дії спільну заяву або декілька окремих.

Кожен з вас отримає окремий житловий сертифікат у Дії. Його можна буде використати, щоб самостійно придбати нову квартиру чи будинок. Або об’єднати житлові сертифікати з іншими людьми, щоб придбати нове спільне житло.

Важливо! Щоб скористатися сертифікатом, потрібно припинити право власності на знищений об’єкт нерухомості за згодою всіх співвласників. Робити це необхідно виключно після того, як кожен з вас отримає житловий сертифікат.

ЦНАП продовжує обслуговувати громадян за адресою: 84313, вулиця Б.Хмельницького,8; з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 12:45, суббота, неділя – вихідні.

З’ясувати окремі питання можна під час роботи ЦНАП та засобами електронного зв’язку із зверненням на електронну пошту ЦНАПу: cnap@krm.gov.ua.