Подати дані про зміни у паспорті до ПФУ можна онлайн!


Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну відомостей, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

Управління Пенсійного фонду Украйни у м. Краматорську нагадує одержувачам пенсії про необхідність своєчасного повідомлення органів Фонду про зміну паспортних даних.

Одержувачу пенсії необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську (вул. Поштова, б.5) та надати новий паспорт, його копію та довідку з місця проживання.

Як бути пенсіонеру, який не може особисто повідомити Пенсійний фонд про зміну паспортних даних. Вихід є. Скористайтесь вебпорталом Пенсійного фонду України. Як це зробити?

Зайдіть на вебпортал Пенсійного фонду за посиланням https://portal.pfu.gov.ua.

Авторизуйтеся в особистому кабінеті Вебпорталу у зручний спосіб: з використанням кваліфікованого електронного підпису або інтегрованої системи GOV-ID.

У розділі «Щодо пенсійного забезпечення» оберіть опцію «внесення змін до пенсійної справи».

Виберіть категорію «Заява про зміну особистих даних пенсіонера (у разі зміни ПІБ та/або паспортних даних).

Заповніть необхідні реквізити, сформуйте заяву, прикріпивши  відповідні скановані документи та натисніть «Відправити до ПФУ».

Користуйтесь сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України! Це зручно, швидко, безпечно!

Адміністрація управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області