Податковою службою Донеччини у березні 2024 року надано 6,8 тис. адмінпослуг


Однією з основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.

У березні 2024 року до податкових органів Донеччини за отриманням адміністративних послуг звернулось 7 122 платника податків. Всього суб’єктам звернень  надано  6,8 тис. адмінпослуг, з них в електронному вигляді 3,0 тис.  або 44,7% від наданих послуг. Відмовлено у наданні адміністративних послуг 245 заявникам у зв’язку з недотриманням вимог щодо їх надання. 

Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків,  внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків,  їх отримали 3 210 фізичних осіб. Видано 477 відомостей про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору.

Зареєстровано 660 платників єдиного податку, надано 905 витягів з реєстру платників єдиного податку та 31 витяг з реєстру неприбуткових установ та організацій, 44 платника податків відмовились від застосування спрощеної  системи оподаткування.

Також зареєстровано 205 програмних реєстраторів розрахункових операцій, 46 реєстраторів розрахункових операцій, 86 книг обліку розрахункових  операцій та 36 розрахункових книжок.

          Платникам податків видано 87 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, анульовано 9 ліцензій.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, також актуальні для платників податків, видано 86 таких довідок.

Крім того, за звітний період зареєстровано 13 платників податку на додану вартість, сформовано та видано 31 витяг з реєстру платників ПДВ.

Ознайомитися з переліком адміністративних послуг, які надає податкова Донеччини, можна на сайті за наступним посиланням https://dn.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.

Корисні посилання:

ГУ ДПС у Донецькій області