У Краматорську почастішали випадки самовільного втручання в систему газопостачання сторонніми особами


Останнім часом у Краматорську почастішали випадки самовільного втручання в систему газопостачання сторонніми особами, які не мають дозволу Держпраці  на виконання  робіт підвищеної небезпеки.

Пам’ятайте, це може призвести до нещасного випадку. Газонебезпечні роботи саме так і називаються, тому що несуть загрозу життю та майну , якщо їх виконує недосвідчена людина.

Спеціалісти, які повинні виконувати газонебезпечні роботи проходять відповідне навчання безпечним методам проведення таких робіт, щорічно підтверджують свою кваліфікацію та мають відповідні посвідчення.

Нагадуємо, всі потрібні Вам роботи на газових приладах та газопроводі виконуються за заявою абонента до газорозподільного підприємства (Краматорського УГГ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»). Оплата робіт проводиться тільки у відділенні банку, згідно наданих Вам квитанцій.

Як що Ви, мешкаючи в багатоквартирному будинку, виконуєте всі правила безпеки, але поряд проживає недбайливий сусід, який не стежить за своїм газовим обладнанням, допускає витоки, проводить несанкціоновані роботи на газопроводі та газовому обладнанні,  пам`ятайте, у разі вибуху вірогідно постраждаєте і Ви. Тому при проведенні будь-яких робіт на газопроводі проявіть пильність, попросіть у слюсаря продемонструвати посвідчення, що він є працівником Краматорського УГГ або зробіть дзвінок в контактний центр Краматорського УГГ за телефоном (0626)42-04-20, щоб з`ясувати, чи за законом проводяться роботи за Вашою адресою.

Газ несе в наші будинки тепло і затишок, однак те, наскільки це тепло може бути безпечним, багато в чому залежить і від нас з вами, звичайних жителів. Бережіть себе та своїх близьких!

Адміністрація Краматорського УГГ