План екологічного та соціального менеджменту у межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості (УФСІ VII)» на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW


Шановні мешканці міста Краматорська!

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, який впроваджується у Вашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості (УФСІ VII)», а саме: субпроект № 20-14-12 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії ЗПСМ № 1 ЦПМСД № 1, м. Краматорськ, Донецька область/KfW».

Цей План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження.

У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Плані у термін до 20 січня 2022 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроекту та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

Проєкт  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості (УФСІ VII)», впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

Тетяна Крищук,

консультант з розвитку громад
Південно-Східного регіонального представництва
Українського фонду соціальних інвестицій