Пішов з життя Миколай Григорович Висторопський

21.09.2020, 16:41, 80,

На 78 році пішов з життя Миколай Григорович Висторопський . Свій трудовий шлях Миколай Григорович розпочав  вчителем математики. Пізніше був директором школи та керівником міського відділу освіти. Під час своєї роботи запам’ятався колегам та підлеглим справжнім професіоналом своє справи. Це був Вчитель з великої літери, який не тільки надавав знання своїм учням, але ж був прикладом порядності и справедливості і для дітей, і для дорослих.  

 З 1996 по 1998 роки Микола Григорович обіймав посаду заступника Краматорського міського голови, був відповідальний за гуманітарні питання. Високі моральні якості, людяність і мудрість, відповідальність і небайдужість  – це те головне, за що його поважали і цінували колеги по роботі і мешканці Краматорська. Як заступник міського голови,  він сприяв розвитку освіти та медичного обслуговування краматорців, розбудові закладів освіти, медичних установ та фізичної культури і спорту, а також підготовці кваліфікованих спеціалістів для роботи у них.

Краматорська міська рада висловлює слова співчуття рідним та близьким Миколая Григоровича Висторопського. Світлий та добрий спомин про Миколу Григоровича та його внесок у розвиток краматорської громади завжди житиме в серцях рідних та друзів, усіх, хто знав, любив та поважав його. Вічна та світла пам’ять!