Підведення підсумків оздоровчої кампанії для дітей м. Краматорська за 2020 рік


Літнє оздоровлення та відпочинок – це період реабілітації дітей після напруженої праці під час навчального року, а також одна з передумов забезпечення здоров’я підростаючого покоління, сприятливий період для розвитку творчого потенціалу дітей, залучення їх до фізичної культури, спорту, зняття накопиченої за рік напруги. Саме у цей період діти максимально повинні бути на свіжому повітрі, на майданчиках де відбуваються основні оздоровчі моменти. Перебування в дитячих таборах, в організованих колективах має дуже багато переваг. Діти проводять час на свіжому повітрі, у лісі чи на березі річки, беруть участь у колективних іграх, змаганнях, багато спілкуються з ровесниками.

Стан здоров’я дітей — один з найважливіших показників рівня соціально-економічного розвитку суспільства, тому особливого значення набуває організація ефективного оздоровлення та відпочинку підростаючого покоління.

Запроваджений у березні 2020 року карантин, зачипив геть усіх. Зокрема, значні обмеження відчули діти, так як відпочинковий сезон у зв’язку з поширенням короновірусної інфекції COVID-19 розпочався лише у серпні поточного року.

Під час оздоровчої кампанії особлива увага приділялася оздоровленню дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Діти міста Краматорськ зміцнили своє здоров’я, відновили життєві сили шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку у дитячих таборах. Оздоровлення проводилось з дотриманням вимог адаптивного карантину.

У Краматорську закінчилася оздоровча кампанія дітей. Оздоровлення дітей здійснювалося за рахунок коштів бюджетів всіх рівнів.

За рахунок коштів міського та коштів субвенції з обласного бюджетів з початку оздоровчої кампанії до дитячих оздоровчих закладів Донецької області управлінням праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради направлено на оздоровлення та відпочинок 123 дитини, у тому числі 121 дитина пільгової категорії.

На організацію оздоровлення дітей у 2020 році виділено коштів у розмірі 2090,807 тис. грн., у тому числі 2064,191 тис. грн. за рахунок субвенції обласного бюджету та 26,616 тис. грн. за рахунок місцевого бюджету.

За рахунок державного бюджету згідно плану розподілу путівок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» було направлено на оздоровлення 22 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 

До обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» на ІІ оздоровчу зміну з 08.02.2020 по 28.02.2020 направлено на оздоровлення 2-х дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Всього по м. Краматорську оздоровлено 147 дітей, з них 145 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Діти не лише оздоровилися протягом 21 дня, але й провели змістовне та цікаве дозвілля і отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

УПСЗН Краматорської міської ради