«Пенсійний калькулятор» – сервіс для прогнозного розрахунку майбутньої пенсії


Щоб відчути переваги нових Е-сервісів – достатньо стати користувачем веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) та почати отримувати онлайн-послуги в будь-який час та будь-де.

      Дистанційні форми обслуговування громадян в період дії карантинних обмежень підтвердили свою актуальність і зручність. Залишаючись вдома, громадяни змогли отримати через веб-портал необхідний спектр пенсійних послуг – від інформаційних до призначення та перерахунку пенсії.

      Пропонуємо до Вашої уваги сервіс автоматичного розрахунку прогнозованого розміру пенсії «Пенсійний калькулятор», який надає можливість введення даних для розрахунку прогнозованого розміру пенсії за віком та загального стажу.

      Сервіс «Пенсійний калькулятор» відображається в центрі екранної форми особистого кабінету застрахованої особи. Покроковий опис дій для розрахунку пенсії висвітлено в правому верхньому кутку меню – кнопка «Інструкція».

      Користувачу, який авторизувався на веб-порталі електронних послуг за допомогою електронного цифрового підпису, надається можливість розрахувати (перевірити) розмір пенсії за віком.

      При цьому автоматично завантажуються дані для обчислення страхового стажу і заробітної плати, які наявні в Реєстрі застрахованих осіб, та надається можливість ручного внесення даних про періоди роботи із трудової книжки та інших документів про стаж, а також заробітної плати до 2004 року для подальшого їх використання при розрахунку орієнтованого розміру пенсії та стажу в перспективі.

      Програма автоматично підсумує періоди трудової діяльності та визначить загальний страховий (трудовий) стаж із точністю до одного дня. Аналогічно до того, як це робиться під час призначення пенсій в органах Пенсійного фонду.

      Після розрахунку пенсії користувачу надається сума розрахованої пенсії та протокол розрахунку на дату звернення.

      Телефон для довідок (0626) 41-87-40.