Пенсійний фонд України інформує


Розпочато фінансування пенсій червня 2022 року для пенсіонерів Донецької області

Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій червня
Фінансування пенсій черавня 2022 року

🔰Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області забезпечило на початок червня все необхідне для того, щоб виплата пенсій в поточному місяці для майже 790 тис пенсіонерів розпочалась своєчасно та здійснювалась у передбачені законодавством терміни.

❗Звертаємо увагу отримувачів пенсій, що працюючі пенсіонери отримають оновлений розмір пенсій у зв’язку з перерахунком відповідно до ст. 42 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», виплата по яких буде здійснена з 1 квітня.

✅Також отримають виплату грошової допомоги ветерани війни та жертви нацистських переслідувань.

🔰Загалом Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області з початку року зроблено 4 масових перерахунки та понад 2 тис. індивідуальних перерахунків.

🧮В результаті цього, середній розмір пенсії у пенсіонерів області збільшився на 10,4 % та становить 5545,10 грн.

❗❗❗Ще раз звертаємо увагу наших пенсіонерів – на території області здійснюється виплата пенсій установами банків та підприємствами поштового зв’язку у зручний для Вас спосіб.

✅На пенсійні виплати спрямовано 513,6 млн грн.

✅Пенсії Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області профінансовано через банківські установи по 4 червня включно, відділення поштового зв’язку – по 10 червня включно.


Порядок отримання пенсій та грошової допомоги під час воєнного стану

Отримання пенсій під час военного стану

Більше матеріалів песійного забезпечення