Пенсійний фонд України інформує


Пенсійним фондом завершено фінансування пенсій травня

Фінансування пенсій в травні станом на 25.05.2022
Фінансування пенсій в травні по Донецькій області

🔵 25 травня 2022 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, завершено фінансування пенсій травня.

🟡На пенсійні виплати спрямовано 4400,5 млн грн.

🔵Пенсії військових пенсіонерів профінансовані в повному обсязі.

📊Пенсії через банківські установи профінансовано по 25 травня включно, відділення поштового зв’язку профінансовано по 25 травня включно.


Особливості виплати пенсій на окупованих територіях

🔰Виплата пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області здійснюється за графіком у встановлені для кожного пенсіонера дати шляхом перерахування коштів через банківські установи та на поштові відділення.

👥Мешканцям окупованих з 24 лютого 2022 року територій пенсії продовжують виплачуватись.

При цьому, для отримувачів пенсій через банківські установи порядок отримання не змінився – гроші продовжують зараховуватись на банківські картки.

✅А для пенсіонерів, які отримували пенсії за місцем проживання, і залишилися на територіях, які окуповані, де ведуться активні бойові дії, через що Укрпошта не має фізичної можливості доставляти туди готівку, діє наступний механізм отримання пенсії.

🏦При переміщенні на підконтрольну територію України (якщо є така можливість), звернутись у будь-яке відділення Ощадбанку та отримати пенсію без відкриття рахунку при наявності паспорту та ідентифікаційного коду або звернутись до найближчого поштового відділення Укрпошти та оформити переадресацію пенсійної виплати за новою адресою.

💳Крім цього, можна змінити спосіб виплати пенсії, тобто перевести пенсію з поштового відділення на банківську установу онлайн за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України 👉https://cutt.ly/XFTETjc , https://cutt.ly/GGxU5dY

‼️І, навіть якщо пенсія не буде знята або не отримана, то вся сума пенсії накопичується та буде виплачена за весь період після деокупації відповідного населенного пункту.


Уряд ухвалив рішення про зміни до Порядку виплати пенсій у разі неможливості доставити їх за місцем проживання одержувачів

Змінено порядок виплати пенсій у разі неможливості доставити їх за місцем проживання

В яких розмірах отримують разову грошову допомогу ветерани війни та жертви нацистських переслідувань

Грошова допомога ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань