Пенсійний фонд України: 22 лютого


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсій лютого 2023 року для пенсіонерів області

🇺🇦 20 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій лютого для пенсіонерів області.

🔰 На пенсійні виплати спрямовано 3545,7 млн грн.

🔵 Пенсії через банківські установи профінансовано по 20 лютого включно.

🟡 Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано повністю.

✅ Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.


Фінансовання страхових виплат внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

🇺🇦 20 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області завершено фінансування страхових виплат внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

🟡На виплати за соціальним страхуванням спрямовано 212,5 млн грн (в тому числі 17,4 млн грн на оплату лікарняних).


Відповідаємо на актуальні запитання

❓ Я вдова Героя Небесної Сотні, нагородженого орденом «Золота Зірка». Отримую пенсію. Чи мають право мої неповнолітні діти на отримання пенсії у зв’язку із загибеллю батька?

🔰 Так, ваші неповнолітні діти мають право на отримання виплати згідно з постановою КМУ від 20 січня 2023 року № 79, яка забезпечує реалізацію Закону України від від 27 липня 2022 року № 2454-ІХ «Про щомісячну грошову виплату деяким категоріям громадян». Докладніше за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/go/2454-20

🔵 Оскільки до членів сімей, яким встановлюється щомісячна грошова виплата належать, зокрема, і діти, які не досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони навчаються за денною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої освіти, а також закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої чи вищої освіти (у тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених закладів освіти та вступом до іншого закладу освіти або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим, за умови що такий період не перевищує чотирьох місяців) щомісячна грошова виплата встановлюється до закінчення закладів освіти, але не більше ніж до досягнення ними 23 років, а дітям-сиротам – до досягнення ними 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

🔵 Щомісячна грошова виплата призначається та виплачується з дня звернення за її призначенням, але не раніше 01.01.2023.

🔵 Особам, в матеріалах пенсійних справ яких наявні документи, що визначають право на виплату щомісячної грошової виплати, проводиться перерахунок без звернення з 01.01.2023.

❗️ Звертаємо увагу! Щомісячна грошова виплата призначається незалежно від того, чи перебуває заявник на обліку в органах Пенсійного фонду України як одержувач пенсії, чи ні.
📝Заяву встановленого зразка можна подати в електронній формі через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua., а також до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду на території України, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Перелік документів за посиланням https://cutt.ly/H3eieRl.

✅ Більше інформації з теми читайте за посиланням: http://surl.li/ewcpg

ℹ️ Бережіть себе та своїх близьких! Заощаджуйте свій час та користуйтеся онлайн-сервісами, не виходячи з дому! 


Анонс “Прямої телефонної лінії” заступника начальника управління обслуговування громадян Головного управління Юлії СУХОВОЇ

☎️ 23 лютого 2023 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” заступника начальника управління обслуговування громадян – начальника відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян Головного управління Юлії Андріївни СУХОВОЇ.

❗️Дивіться графік «прямої телефонної лінії» керівництва та керівників структурних підрозділів Головного управління за посиланням➡️


👉Більше інформації: