Фінансування пенсій: 22 грудня


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсій грудня 2022 року для пенсіонерів області, а також субсидій та пільг листопада 2022 року

ПФУ фінансування пенсій, субсідій та пільг на 19 грудня

🇺🇦 19 грудня 2022 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій грудня.

🔰 На пенсійні виплати спрямовано 3381,2 млн грн.

🔵 Пенсії через банківські установи профінансовано по 19 грудня включно.

🟡 Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано по 23 грудня включно.

✅ Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.


Анонс “Прямої телефонної лінії” заступника начальника управління обслуговування громадян – начальника відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян Головного управління Юлії СУХОВОЇ

☎️ 22 грудня 2022 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” заступника начальника управління обслуговування громадян – начальника відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян Головного управління
Юлії Андріївни СУХОВОЇ.

❗️Надалі, «Пряма лінія» Юлії СУХОВОЇ проводитиметься у кожний четвертий четвер місяця за телефоном ☎️ 068 868 65 66


Як самостійно перевірити розмір субсидії ?

Найпростіше це зробити онлайн, скориставшись даними відкритого Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

✅ Для цього треба зайти до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій за посиланням: 👉https://subsidii.ioc.gov.ua.

У пошуковому полі послідовно за допомогою підказок ввести:
🔹 регіон;
🔹 населений пункт;
🔹 вулицю;
🔹 номер будинку;
🔹 номер квартири.

✅ Після цього стає доступною інформація про те, чи призначена житлова субсидія конкретному домогосподарству, її розмір і період, на який її призначено.

Крім того, сформована довідка дозволяє побачити інформацію про всі попередні періоди, за які була нарахована субсидія та її розмір.

‼️ Важливо знати, що ця електронна послуга дозволяє створити неперсоніфіковану довідку, тобто без зазначення персональних даних отримувача субсидії.

☝️ Нагадаємо, що субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону й розраховується:
🔸на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;
🔸на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.
Дізнавайтесь більше корисної інформації на Фейсбук-сторінці 👉https://www.facebook.com/dn.pfy та Телеграм-каналі 👉https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області 


Як пенсіонеру самостійно відстежити стан розгляду судової справи та дізнатися про результати опрацювання рішень суду


Увага! Важлива інформація для надавачів житлово-комунальних послуг

🗓До 01.01.2023 року необхідно зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua постачальникам комунальних послуг, а саме:

🔹надавачам комунальних послуг усіх форм власності,
🔹управителям багатоквартирних будинків,
🔹об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків

Для реєстрації в «Кабінеті надавача ЖК послуг» необхідно:

➡️визначити відповідальну особу в організації;
➡️у термін до 5 робочих днів надіслати на електронну пошту Головного управління gu@dn.pfu.gov.ua сертифікати електронного підпису відповідальної особи у форматі *.crt. В темі листа обов’язково зазначити назву організації.

Після реєстрації сертифікату в програмних комплексах Пенсійного фонду України, посадовій особі буде наданий доступ до особистого кабінету надавача житлово-комунальних послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України.

☎️Отримуйте консультації за телефоном «гарячої лінії» 0 800-400-870.


Як додати пенсійне посвідчення у застосунку ДІЯ?


👉Більше інформації: