Пенсійний фонд України: 20 жовтня


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсій жовтня, а також субсидій та пільг вересня 2022 року

ПФУ фінансування пенсій, субсідій та пільг на 19 жовтня

🇺🇦 19 жовтня Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжує фінансування пенсій жовтня для пенсіонерів області, а також субсидій та пільг вересня 2022 року.

🔰На пенсійні виплати спрямовано 3525,2 млн грн.

🔵Пенсії через банківські установи профінансовано по 19 жовтня включно.

🟡Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано по 21 жовтня включно.

✅ Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.

‼️ Субсидії та пільги за вересень 2022 року через банківські установи та відділення поштового звʼязку профінансовано повністю на сумму 9,7 млн грн.


Як отримати пенсійне посвідчення

Як отримати пенсійне посвідчення

В яких випадках може бути зупинена виплата пенсії


Зміни у порядку доставк и та виплати пенсій жителям деокупованих населених пунктів

📑 На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1170 “Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162“.

☝️ Нормативним актом визначено порядок відновлення виплати пенсій, які було припинено в період з 1 серпня 2022 року у зв’язку з тривалою невиплатою, пенсіонерам Запорізької, Донецької, Луганської, Миколаївської, Харківської або Херсонської областей. Зокрема передбачено, що у разі отримання від АТ “Укрпошта” повідомлення про відновлення технічної можливості здійснювати виплату пенсій в деокупованих населених пунктах Пенсійний фонд України без звернень пенсіонерів відновлює такі пенсії та забезпечує виготовлення відомостей на їх виплату.

🪙 Відновлені пенсії одержувачі зможуть отримати через АТ “Укрпошта” особисто за місцем фактичного проживання. У разі неотримання таких пенсій протягом двох виплатних періодів пенсії будуть перераховуватись до АТ “Ощадбанк” на рахунки, відкриті за зверненнями органів Пенсійного фонду України.

ℹ З текстом постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1170 можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3Ttjqwj


👉Більше інформації: