Пенсійний фонд України: 20 квітня


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсійних та страхових виплат квітня 2023 року

🇺🇦18 квітня 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсійних виплат квітня та страхових виплат.

🔵На пенсійні виплати спрямовано 3480,1 млн грн.

Пенсії через банківські установи профінансовано по 18 квітня, через відділення поштового зв’язку профінансовано по 23 квітня.

✅На пенсійні виплати військовослужбовців спрямовано 168,3 млн грн.

🟠Субсидії та пільги за березень 2023 року профінансовано в повному обсязі.

🟡На страхові виплати спрямовано 234,4 млн грн (в тому числі 13,6 млн грн на оплату лікарняних).


Анонс “Прямої телефонної лінії” начальника управління з ретроконверсії Головного управління
Ірини БЄДИ

🗓20 квітня 2023 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” начальника управління з ретроконверсії Головного управління
Ірини Михайлівни БЄДИ.

❗️Дивіться графік «прямої телефонної лінії» керівництва та керівників структурних підрозділів Головного управління за посиланням https://is.gd/b1pwC9.


Звіт про звернення на гарячу лінію

🇺🇦З початку року фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області надали 24 209 консультаційних послуг громадянам, які звернулись на телефони “гарячої лінії” Головного управління.

🔻Спеціалісти допомогли отримати відповіді на важливі питання щодо порядку оформлення пенсій, умов призначення та перерахунку виплат, отримання довідок про стаж та заробітну плату, отримання послуг через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua та мобільний застосунок “Пенсійний фонд”.

📌Всю необхідну інформацію з питань пенсійного забезпечення, призначення житлових субсидій та пільг, страхових виплат можна отримати на наших ресурсах – фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/dn.pfy та телеграм-каналі https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

✅Нагадуємо, що послуги можливо отримувати в зручному форматі – дистанційно за допомогою онлайн-сервісів ПФУ.

👉Для цього необхідно зареєструватися в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

👇Способи авторизації – за посиланням: https://cutt.ly/p9bLAWG

☎️Телефони “гарячої лінії” Головного управління та графік роботи – https://cutt.ly/Y9jxrWi


Школа майбутнього пенсіонера

📆18 квітня 2023 року фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області – начальник відділу обслуговування громадян № 13 Ольга Кириєнко та головний спеціаліст відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства Ольга Біла провели п’яте онлайн-заняття «Школи майбутнього пенсіонера».

Основними темами обговорення стали умови виходу на пенсію за віком, перелік документів, необхідних для призначення пенсії, та вимоги до їх оформлення.

💻 Також учасникам заняття нагадали про переваги та можливості електронних сервісів Пенсійного фонду України, продемонстрували, як користуватися сервісом «Пенсійний калькулятор» на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України👉https://portal.pfu.gov.ua.

Детальну інструкцію з користування сервісом «Пенсійний калькулятор» дізнавайтеся за посиланням https://bit.ly/3AneAJL.


👉Більше інформації: