Пенсійний фонд України: 19 серпня


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсій серпня

Пенсійний фонд України: фінансування пенсій  - 16 серпня 2022р.

🔵16 серпня 2022 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій серпня.

🟡На пенсійні виплати спрямовано 3292,6 млн грн.

🔰Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.

🔰Пенсії через банківські установи профінансовано по 16 серпня включно, відділення поштового зв’язку – по 22 серпня включно.


Підведено підсумки роботи за I півріччя

🔰Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області в ході засідання колегії підведено підсумки роботи за І півріччя 2022 року.

❇️Відмічено, що впродовж звітного періоду Головним управлінням надано 129,5 тис. пенсійних послуг, призначено 5,9 тис. нових пенсій, проведено 5 масових та 8,5 тис. індивідуальних перерахунків.

✅В результаті середній розмір пенсійної виплати з початку року зріс на 567,12 грн та на 1 липня 2022 року склав 5589,32 грн.

💻З початку впровадження обліку трудової діяльності в електронній формі опрацьовано 117,9 тис. звернень від страхувальників та застрахованих осіб щодо оцифрування паперових трудових книжок, з них в І півріччі – 33,9 тис.

На підставі отриманих від закладів охорони здоров’я медичних висновків сформовано 192,2 тис. електронних лікарняних.

🌐Забезпечено оперативне інформування громадян з питань пенсійного забезпечення та діяльності Фонду області. В засобах масової інформації, на інформаційних вебресурсах області оприлюднено майже 12,0 тис. повідомлень.

В рамках порядку денного колегії розглянуто також питання погашення заборгованості до бюджету Фонду області, особливості виплати пенсій, а також актуальні питання роботи з персоналом в умовах воєнного стану.


Вагітні жінки, які евакуювались за кордон можуть відкрити лікарняний дистанційно

Вагітні за кордоном можуть відкрити лікарняний дистанційно

👉Більше інформації: