Фінансування пенсій: 10 травня


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсійних та страхових виплат травня 2023 року

🇺🇦 09 травня 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсійних виплат травня та страхових виплат.

🔵На пенсійні виплати спрямовано 1481,4 млн грн.

Пенсії через банківські установи профінансовано по 09 травня, через відділення поштового зв’язку профінансовано по 14 травня.

✅️ На пенсійні виплати військовослужбовців спрямовано 168,9 млн грн.

🟠На субсидії та пільги за квітень 2023 року спрямовано 45,9 млн грн.

🟡На страхові виплати спрямовано 225,7 млн грн (в тому числі 6,9 млн грн на оплату лікарняних).


Електронний листок непрацездатності

ℹ️Листок непрацездатності – це документ, сформований програмними засобами Електронного реєстру листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність, створеного лікарем у закладі охорони здоровя.

👆Такий листок непрацездатності дає право на звільнення від роботи у зв’язку з непрацездатністю та призначення матеріального забезпечення застрахованій особі в разі тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів.

Органами Пенсійного фонду України здійснюється ведення Електронного реєстру листків непрацездатності.

🔸Станом на 01.05.2023 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області сформовано 524,3 тис. електронних листків непрацездатності.

👉Дані сформованого листка непрацездатності відображаються в електронному кабінеті страхувальника та в особистому кабінеті пацієнта на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.

💻Як перевірити формування е-лікарняного онлайн – дивіться за посиланням https://bit.ly/3NOc6M9


Анонс “Прямої телефонної лінії” начальника управління з питань виплати пенсій ЛЯШОВОЇ Наталії

☎️11 травня 2023 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” начальника управління з питань виплати пенсій ЛЯШОВОЇ Наталії Олександрівни за телефоном
☎️ 068 868 65 66.

👉Дивіться графік «прямої телефонної лінії» керівництва та керівників структурних підрозділів Головного управління за посиланням➡️
https://bit.ly/41msxUz.


👉Більше інформації: