Фінансування пенсій: 10 грудня


Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсій грудня 2022 року для пенсіонерів області, а також субсидій та пільг листопада 2022 року

ПФУ фінансування пенсій, субсідій та пільг на 08 грудня

🇺🇦 08 грудня Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжує фінансування пенсій грудня для пенсіонерів області, а також субсидій та пільг листопада 2022 року.

🔰На пенсійні виплати спрямовано 1405,8 млн грн.

🔵 Пенсії через банківські установи профінансовано по 09 грудня включно.

🟡 Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано по 14 грудня включно.

✅ Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.

‼️ Субсидії та пільги за листопад 2022 року через банківські установи та відділення поштового звʼязку профінансовано повністю на сумму 74,1 млн грн.


Як отримати допомогу на поховання в умовах воєнного часу

✅У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання.

❗️Якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

❗️Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави.

👉Як подати заяву на виплату недоотриманої пенсії за померлого пенсіонера за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) дивіться за посиланням https://cutt.ly/n12BOCi


👉Більше інформації: